Організатори стажування

Програма стажувань студентів у аналітичних центрах є частиною Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні. Всі організації, в яких пропонується стажування, є учасниками Ініціативи. При виборі організації особливу увагу слід звертати на напрямки роботи та проекти, до яких будуть залучені стажери.

Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні — проект, який втілює Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Міжнародний фонд «Відродження» вже втретє організовує програму стажувань для студентів.

Ми віримо, що аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли країна рішуче стала на шлях реформ, ми започаткували Ініціативу з розвитку аналітичних центрів в Україні. Формуючи ринок аналітики та потужних аналітичних центрів, ми розпочали програму стажувань для студентів, таким чином інвестуючи в майбутніх професіоналів.

Якщо Ви хочете будувати країну та кар’єру, навчаючись у виші, то ця програма — для Вас! Запрошуємо до 22 листопада 2018 р. подати заявку на участь у програмі стажувань, яка триватиме з січня 2019 р. по липень 2019 р.

 

Подати заявку:

Якщо у вас залишилися запитання стосовно програми стажувань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою golota@irf.ua.

Дедлайн конкурсу:
до 22 листопада 2018 р.