Організатори стажування

Програма стажувань студентства у аналітичних центрах є частиною «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні». Всі організації, в яких пропонується стажування, є учасниками Ініціативи. При виборі організації особливу увагу слід звертати на напрямки роботи та проекти, до яких будуть залучені стажери.

Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні — проект, який втілює Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Міжнародний фонд «Відродження» вже вп’яте організовує програму стажувань для студентства.

Ми віримо, що аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли країна рішуче стала на шлях реформ, ми започаткували Ініціативу з розвитку аналітичних центрів в Україні. Формуючи ринок аналітики та потужних аналітичних центрів, ми розпочали програму стажувань для студентів, таким чином інвестуючи в майбутніх професіоналів.

Якщо Ви хочете будувати країну та кар’єру, навчаючись у виші, то ця програма — для Вас!

Дедлайн конкурсу:

22 березня 2021 р.

Якщо у вас залишилися запитання стосовно програми стажувань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою golota@irf.ua.

Якщо у вас залишилися запитання стосовно програми стажувань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою golota@irf.ua.